WHY FREELANCE?

1947470_1635821943372769_5239550813991937353_n

Attend the event

Talent Garden Kaunas kviečia! Pirmasis renginys esamiems ir būsimiems „freelanceriams“. Trys pranešimai laiko planavimo, darbo su klientais ir realios patirties temomis. Baigiamoji diskusija „Laisvai samdomas darbuotojas. Mitai ir realybė.“

Dienos programa:

10:00 Žilvinas Butkevičius
Asmeninių finansų valdymas laisvai samdomiems darbuotojams.

10:40 Vytenis Leonavičius
Kodėl aš nebedirbu agentūroje? Viena freelancerio diena.
Moderuoja Eglė Šertvyčūtė

11:20 Artūras Bulota
Trys asmeninės strategijos kaip aš pradėjau dirbti su geidžiamiausiais klientais.

11:50 Kavos ir spurgų pertrauka

12:00 Diskusija. Laisvai samdomas darbuotojas. Mitai ir realybė.
Dalyvauja: Kotryna Sokolovaitė, Rokas Milaševičius ir Justas Markus.
Moderuoja Audrius Karečka

Pranešėjai:

Žilvinas Butkevičius – verslininkas, asmeninio tobulėjimo treneris, užkietėjęs motociklininkas ir laimingas šeimos žmogus. Žilvinas apie save ir verslą “šiandieninėje ekonomikoje samdomas darbas nebeteikia užtikrintumo ir saugumo, todėl mes kuriame tokį verslą, kur galime padėti kiekvienam norinčiam susikurti papildomų pajamų šaltinį. Kažkada ir man šis verslas buvo tik papildomos pajamos, džiaugiuosi, kad šiandien esu čia visa savo širdimi ir energija ir galiu kasdien padėti žmonėms tapti turtingesniais ir laisvesniais tiek finansiškai tiek emociškai”.

Vytenis Leonavičius – laisvai samdomas dizaineris, kuris darbuojasi web dizaino, animacijos ir spaudos srityse. Dizaine Vytenis jau daugiau nei dešimtmetį, per kurį keitėsi ne tik darbo įrankiai, bet ir darbo aplinka. Pradėjęs dirbti agentūroje ADVISION, po ilgų svarstymų pasirinko freelance dizainerio gyvenimą, kuris jam sekasi puikiai. Ir jis sugeba suderinti darbus, žaidimus LEGO su sūnumi ir visą gyvūnėlių būrį savo namuose.

Artūras Bulota – kūrybininkas, lektorius, savo karjerą pradėjęs kaip laisvai samdomas dizaineris. Daugiau nei tris metus dirbęs sau, karjerą tęsė reklamos agentūroje ADVISION kūrybos direktoriaus kėdėje, vėliau tapo agentūros vadovu. Trumpam išbandė ir savos agentūros vadovo kėdę. O galiausiai reklamos verslą iškeitė į co-working kultūros populiarinimą – įkūręs pirmąjį tarptautinę co-working erdvę Talent Garden Kaunas, toliau aktyviai dirba su įvairiais renginiais, festivaliais, projektais.

Diskusijos dalyviai:

Justas Markus – laisvai samdomas rašytojas kuris rašo apie verslą, dizainą, technologijas ir elektroninius įrankius. Po ilgų kelionių aplink pasaulį apsįstojes Lietuvoje dirba su naujai iškeptais Podkastas.lt ir AthleticDuo projektais. Domisi rinkodara ir asmeniniu tobulėjimu.

Kotryna Sokolovaitė – pastaruoju metu Kauno Talent Garden’e gyvenanti Kotryna gali rašyti bet kurioje pasaulio vietoje, bet kuriuo paros metu ir net judančiose transporto priemonėse. Dažniausiai ji rašo apie muziką, jos kūrėjus bei atlikėjus, renginius, kitus kultūrinius įvykius, bet keleri metai reklamos agentūrose įgudino nesibodėti įvairaus drėgnumo temų. Tie patys metai išmokė vertinti pastovumą, tad Kotryna labiau mėgsta ilgalaikę partnerystę su klientais, o ne atsitiktinius užsakymus. Laisvalaikiu rašo.

Rokas Milaševičius – jaunuolis, kuris nėra matęs kitokio gyvenimo būdo. Freelance darbas yra tai, kas jam tinka tobulai ir nors Rokui dar tik 21, patirties dirbdamas sau jis turi daugiau nei pagalvotum.

Moderatorius:

Audrius Karečka – kūrėjas praktikas. Daugiau nei 10 metų nuosekliai dirba reklamos industrijoje. Kūrybos direktoriaus, idėjų pristatymo, kūrybinio darbo organizavimo, komandų formavimo, o vėliau ir vadovavimo patirtys yra tik maža dalis to, ką kasdien daro Audrius. Aktyviai domisi bendravimo psichologija, kultūros ir meno vadyba.

Bilietai čia: http://goo.gl/OhxPmd

Loading...
Close

Get updated on Talent Garden events and initiatives
Keep in touch with Talent Gaden's world: events, meetings, people e news from the digital world every month!

Chiudi

Rimani aggiornato su tutti gli eventi e le iniative di Talent Garden
Tieniti aggiornato su cosa accade nel mondo di Talent Garden: eventi, incontri, persone e notizie dal mondo digitale ogni mese!