Why Freelance #2

12715248_1675869302701366_8352895783706426845_n

Attend the event

Antrasis renginys esamiems ir būsimiems „freelanceriams“. Trys pranešimai laiko planavimo, darbo su klientais ir realios patirties temomis. Baigiamoji diskusija „Kūrybiškumas vs.Verslumas.“

Dienos programa:

10:00 Artūras Bulota – Laiko ir finansų planavimas naudojant Google Docs

10:30 Andrius Būdvytis – Ką privalu žinoti laisvai samdomiems specialistams

11:00 Kavos ir skanėstų pertrauka

11:15 Mantvydas Leknickas – Kūrybinis rašymas arba kiek kainuoja įkvėpimas

11:45 Diskusija – Kūrybiškumas vs. Verslumas
Diskusijos dalyviai: Mantvydas Leknickas, Nepilkas Vilkas, moderuoja Artūras Bulota

Pranešėjai ir diskusijos dalyviai:

Mantvydas Leknickas – šiuolaikinis autorius, rašantis apie tai ką jaučia, liečia, mato ir girdi. Socialinės rinkodaros ekspertas ir reklamos agentūros Cocos įkūrėjas. Aktyviai dalyvauja socialiniuose tinkluose, skaito paskaitas ir dalinasi patirtimi. Paklaustas apie save teigia, jog yra tiesiog žmogus, kuris mėgsta kurti.

Artūras Bulota – kūrybininkas, lektorius, savo karjerą pradėjęs kaip laisvai samdomas dizaineris. Daugiau nei tris metus dirbęs sau, karjerą tęsė reklamos agentūroje ADVISION kūrybos direktoriaus kėdėje, vėliau tapo agentūros vadovu. Įkūrė pirmąjį tarptautinę co-working erdvę Talent Garden Kaunas.

Andrius Būdvytis, advokatas, verslo ginčų advokatų profesinės bendrijos „Būdvytis ir partneriai“ steigėjas ir partneris. Advokato Andriaus Būdvyčio praktikos sritys – teisminiai ginčai, verslo teisė, civilinė teisė bei mokesčių teisė. Be advokato praktikos advokatas Andrius Būdvytis aktyviai dalyvauja ir akademinėje veikloje – dėstė verslo teisės, civilinės teisės ir administracinės teisės kursus Vytauto Didžiojo ir Mykolo Riomerio universitetuose, veda seminarus įvairiais verslo teisės klausimais.

Nepilkas Vilkas – fotografijos ir video gamybos freelancerių merginų komanda ką tik atšventusi vienerių metų gimtadienį. Jos jaunos ir pilnos gyvybės, į kiekvieną darbą žvelgiančios smalsiai, kaip į atskirą istoriją. Komanda patirtį kaupia filmuodamos ir fotografuodamos meninius bei reklaminius projektus.

Bilietai čia: http://goo.gl/cwmQQ1

Loading...
Close

Get updated on Talent Garden events and initiatives
Keep in touch with Talent Gaden's world: events, meetings, people e news from the digital world every month!

Chiudi

Rimani aggiornato su tutti gli eventi e le iniative di Talent Garden
Tieniti aggiornato su cosa accade nel mondo di Talent Garden: eventi, incontri, persone e notizie dal mondo digitale ogni mese!