TAG akademija. Adobe Lightroom kursas

10600360_1688040874817542_8625792185173067612_n

Attend the event

Adobe Lightroom iš esmės pakeitė nuotraukų apdorojimo principus ir greitį. Šiandien naudojama Lightroom CC versija savo galimybėmis tik patvirtina, jog kūrybiškumui nėra ribų.

Dviejų dienų mokymuose pradedantiesiems apžvelgsime bazines Lightroom galimybes ir esminius nuotraukų readagavimo principus nuo SD kortelės iki galutinio kadro. Kaip dirbti su dideliais nuotraukų kiekiais? Kaip teisingai ir nuosekliai atlikti retušą? Kaip apjungti bendrus nustatymus skirtingoms nuotraukoms? Kaip paspartinti pasikartojančius procesus? Šie ir kiti esminiai darbo principai bus pristatyti dviejų pamokų mokymuose būsimiems ir esamiems fotografams.

• Mokymai prasideda lapkričio 14 d. 18.30, Talent Garden Kaunas, Laisvės al. 59 – 3 aukštas.
• Mokym sudaro dvi pamokos po 3 akademines valandas lapkričio 14 ir 16 d. (pirmadienį ir trečiadienį) ir namų darbai.
• Mokymai vyks naudojant savo įrangą.
• Pradžioje dirbsime su paruoštomis nuotraukomis ir išmoksime programos naudojimo principus, antroje pamokoje galėsime išbandyti naujai išmoktus dalykus pritaikant savo nuotraukoms.

Mokymus ves FUJIFILM X fotografas Artūras Bulota
Mokymų kaina 89 EUR

Registracija į mokymus: https://goo.gl/HFzhEf. Po registracijos nurodytu el.paštu su Jumis susisieksime per 5 darbo dienas registracijai patvirtinti.

Loading...
Close

Get updated on Talent Garden events and initiatives
Keep in touch with Talent Gaden's world: events, meetings, people e news from the digital world every month!

Chiudi

Rimani aggiornato su tutti gli eventi e le iniative di Talent Garden
Tieniti aggiornato su cosa accade nel mondo di Talent Garden: eventi, incontri, persone e notizie dal mondo digitale ogni mese!