SUPERNOVA 2015 Kaunas

11888003_1619552241666406_7846817141976556347_n

Attend the event

Spalio 12-15 dienomis Kaunas taps kūrybos inovacijų centru – kūrybinės dirbtuvės, tikros inovacijos, galimybės sutikti verslo vizionierius ir išgirsti kas yra tas the next big thing tiesiai iš pirmaujančių Europos inovatorių. Visa tai yra SUPERNOVA – kūrybinių inovacijų festivalis gimęs Italijos Brescia mieste ir tapęs fenomenalia sėkmės istorija visam miestui.
SUPERNOVA Brescia pirmaisiais metais parodė, kad inovacijos yra svarbu ne tik technologijų kūrėjams, bet ir verslui, miestui, viešajam sektoriui, o svarbiausia – kiekvienam iš mūsų kasdien. Todėl šiemet SUPERNOVA keliauja – festivalis rugsėjo pabaigoje vyks Turine, spalio pradžioje – Brescia, o spalio viduryje – Kaune.
Talent Garden Kaunas įkūrėjai, kurie ir atveža SUPERNOVA į Kauną, sako, jog tai yra geriausia galimybė perkelti gerąją patirtį iš Italijos bei atvežti įdomiausius tarptautinius pranešėjus čia. Taip pat tai bus unikalus renginys Kaunui, kuriame susitiks verslas, kūryba ir inovacijos.
SUPERNOVA Kaune prasidės 6 kūrybinėmis dirbtuvėmis, kurių metu profesionalūs moderatoriai pristatys naujas metodikas verslui ir išmokys kūrybinio mąstymo, duomenų vizualizacijos, design thinking praktinio taikymo, darbo komandoje. Visi šie renginiai vyks spalio 12 – 14 dienomis Talent Garden Kaunas ir Vytauto Didžiojo universiteto erdvėse ir yra skirti verslui, kuris nori sužinoti, kas yra naujas požiūris į darbą bei kaip inovacijos gali pakeisti kiekvieną dieną.
Pagrindinis SUPERNOVA renginys – konferencija, kurioje tema The Next Big Thing kalbės šeši Lietuvos ir Europos pranešėjai. Renginio metu taip pat Ryšių istorijos muziejuje įsikurs ir Expo zona, kurioje bus galima ne tik pamatyti, bet ir paliesti ateities inovacijas ir technologijas. Muziejuje taip pat įsikurs ir Networking zona, kurioje vyks dvi Speed Networking sesijos – galimybė susipažinti ir iš esmės pasikalbėti ne tik su konferencijos pranešėjais, bet ir Lietuvos verslo bei inovacijų lyderiais.

Loading...
Close

Get updated on Talent Garden events and initiatives
Keep in touch with Talent Gaden's world: events, meetings, people e news from the digital world every month!

Chiudi

Rimani aggiornato su tutti gli eventi e le iniative di Talent Garden
Tieniti aggiornato su cosa accade nel mondo di Talent Garden: eventi, incontri, persone e notizie dal mondo digitale ogni mese!