KI#19 Kūrybiškumas ir nestandartiniai sprendimai versle

14938360_1800553980232897_972410942907005066_n

Attend the event

Ar esate susipažinę su kūrybiškumo teorijomis bei kūrybiškos asmenybės sąvoka? Kaip kūrybiškumas suprantamas šių laikų kontekste ir kokia yra kūrybiškumo įtaka verslo ciklams bei verslo tęstinumui? Ar verslas yra suvokiamas kaip kūryba? Kaip jį interpretuoja organizacijos ir koks yra skirtumas tarp individualaus kūrybiškumo ir kūrybiško verslumo? Apie tai su mumis padiskutuos ir savo žiniomis pasidalins dr. Liutauras Labanauskas – sociologas, Lietuvos socialinių tyrimų centro mokslo darbuotojas, Kazimiero Simonavičiaus universiteto ir Lietuvos edukologijos universiteto dėstytojas. Akademiniai lektoriaus interesai apima kūrybiškumo ugdymo metodų tyrimus, moderniuosius tyrimų metodus, socialinių inovacijų, socialinio kapitalo, užimtumo ir švietimo politikos, tautinio tapatumo ir socialinės sanglaudos tyrimus.
Liutauras Labanauskas yra skaitęs pranešimus įvairiose konferencijose Lietuvoje ir užsienyje, vedęs kūrybiškumo seminarus Lietuvos ir Lenkijos, Olandijos, Suomijos ir Turkijos universitetų, verslo ir nevyriausybinių organizacijų kvietimu, stazavęsis Jungtinės Karalystės, Norvegijos, Suomijos, ir JAV universitetuose ir mokslo centruose.

Lapkričio 17 d. 18.00 TAG Kaunas, Laisvės al. 59 – 3 aukštas.

Renginys nemokamas, bet būtina registracija: https://goo.gl/9KnHtA

Loading...
Close

Get updated on Talent Garden events and initiatives
Keep in touch with Talent Gaden's world: events, meetings, people e news from the digital world every month!

Chiudi

Rimani aggiornato su tutti gli eventi e le iniative di Talent Garden
Tieniti aggiornato su cosa accade nel mondo di Talent Garden: eventi, incontri, persone e notizie dal mondo digitale ogni mese!