Intensyvus žaidimų kūrimo su Unity 3D kursas #2

12039484_1626103261011304_5790501228460074273_n

Attend the event

Tai pirmas tokio tipo žaidimų kūrimo kursas Lietuvoje! Startuojame su nauja, patobulinta kurso medžiaga, kurios metu taip pat atkursime ir gerai žinomą Hill Climb Racing. Mokymo metu kursime su pasaulyje gerai žinomu ir plačiai naudojamu Unity 3D varikliu. Pradėsime nuo pagrindų, o jau pabaigoje būsime sukūrę milijonus dolerių uždirbusį žaidimą, tad kursas pritaikytas ir pradedantiesiems ir pažengusiems. Mokymas sudarytas iš gyvų paskaitų Talent Garden Kaunas ir internetinių paskaitų namie. Puikiai tiks visiems norintiems paaštrinti loginį mąstymą ir vieną mėnesį duoti puikaus maisto smegenims!

Ką gausiu iš kurso?

• 10-12 intensyvių aukštos kokybės paskaitų (po 2 val.) apie žaidimų kūrimą;
• Nemokamą pilną prieigą prie kurso internetinės versijos Udemy platformoje (apie 100 aukštos kokybės video pamokų 30 valandų turinio);
• Gebėjimą pritaikyti išmoktas žinias ir kurti savo žaidimus su Unity 3D žaidimų varikliu;
• Didžiulės praktikos OOP programavime bei C# programavimo kalboje;
• Supratimą apie žaidimų kūrimą, industriją ir rinkos poreikius pasaulyje;
• Loginio mąstymo lavinimą;

Kurso programa:

1 paskaita: prisistatymas ir žaidimų kūrimo pagrindai

Prisistatymas, kurso apžvalga, Unity 3D žaidimų variklio apžvalga, Unity 5 editor pagrindai, failų importavimas, objektai, colliders, įvadas į fizikos variklį, animacijos, tekstūros.

2 paskaita: programavimo su C# pagrindai

Objektinio programavimo principai, kintamieji ir jų tipai, metodai ir parametrai, klasės ir objektai, ,,Getters“ and ,,Setters“ funkcijos, masyvai, If statement ir loginiai operatoriai

3 paskaita: Unity scripting

While, For loop, statiniai kintamieji, konstruktoriai, Switch statement, objekto judėjimas, žaidėjo input‘o gavimas, paveldimumas, linijinė interpoliacija, dažnai naudojamos Unity klasės ir funkcijos

4 paskaita: fizikos dėsniai ir mašinos mechanika

Fizikiniai junginiai, jėgos, sukamoji ratų jėga, vairuotojo simuliacija, fizikos variklio tobulinimas, kameros sekimas, žaidimo pasaulio kūrimas, įvadas į vektorinę ir kompiuterinę grafiką.

5 paskaita: žaidimo infrastruktūra ir animacijos

Atstumo ir rekordų skaičiavimas, Compound Collider, žaidimo monetos, jų animacijos, grafikai ir kreivės, pinigų sistema, spinduliai ir jų pritaikymas, objektų iškvietimas, kuro bakai, degalų sistema.

6 paskaita: objektų generacija ir Unity UI

Monetų ir kuro bakų generacija, žaidimo optimizacija, bug’ų taisymas, virvinis tiltas, Unity 4.6 UI sistemos apžvalga, UI elementai ir komponentai, žaidėjo sąsaja, pauzės meniu, spidometrai, informacijos saugojimas, Slerp, pritaikymas mobiliesiems.

7 paskaita: Upgrade ir lygių pasirinkimo meniu

Upgrade meniu, išdėstymo grupės, pagrindiniai mygtukai, jų animacijos, perėjimai tarp scenų, informacijos pernešimas tarp scenų, mašinos tobulinimo sistema, slenkantis meniu, perėjimai tarp scenų.

8 paskaita: paskutiniai prisilietimai ir Perlin Noise technologija

Krūmelių generavimas, prakasų simuliacija, korutinos metodai, game over, žaidimo eigos tekstai bei animacijos, sudėtingesnis kameros sekimas, įvadas į Procedural Generation.

Kas gali ateiti į kursus?

• Geimeriai, kuriuos veža žaidimai
• Pradedantieji, kurie yra pasiryžę įdėti nemažai pastangų
• Programuotojai, kurie trokšta pagilinti žinias
• Dizaineriai, kurie nori savo meną perkelti į interaktyvų pasaulį
• Tiesiog kūrybingi žmonės!

Ko prireiks kurso metu?
• Mac arba PC, atitinkančio minimalius Unity 3D reikalavimus
• Unity 5, nemokamai iš http://unity3d.com/get-unity

Apie Unity3D

Tai pasaulyje pagarsėjęs žaidimų kūrimo variklis, dažno kūrėjo pasirenkamas dėl savo paprastumo ir sugebėjimo prisitaikyti prie daugybės įvairių platformų. Unity labiausiai naudojamas kuriant žaidimus mobiliosioms platformoms, todėl yra davęs pradžią ne vienai žinomai programėlei. Tai tobulas įrankis norintiems išmokti programuoti.

Mokymų pradžia spalio 5 d.
Mokymai truks 5-6 savaites, po dvi paskaitas per savaitę (pirmadieniais, trečiadieniais)
Kaina: 129 EUR

Registracija ČIA: https://goo.gl/rRs4JQ

Loading...
Close

Get updated on Talent Garden events and initiatives
Keep in touch with Talent Gaden's world: events, meetings, people e news from the digital world every month!

Chiudi

Rimani aggiornato su tutti gli eventi e le iniative di Talent Garden
Tieniti aggiornato su cosa accade nel mondo di Talent Garden: eventi, incontri, persone e notizie dal mondo digitale ogni mese!