„Cultural vs. Creative“ difference in industries

11083833_1552133705074927_3465512077964468867_n

Attend the event

„Kūrybos industrijos tai veiklos, kurių pagrindas yra individo kūrybiškumas, įgūdžiai bei talentas ir kurios yra pajėgios kurti materialinę gerovę bei darbo vietas intelektinės nuosavybės kūrimo ir panaudojimo pagrindu.“

Bent jau taip sako apibrėžimas. Kita vertus, šiandien tai eilė specialybių universitetuose ir kolegijose, kurias pasirinkę studentai galiausiai taps aukščiausios prabos specialistais.

Kodėl vis dar maišome kultūros ir kūrybos industrijų savokas. Apie viską nuo pradžių, akademiškai ir tiksliai su KTU dėstytoja Audrone Pauliukevičiūte.

Audronė Pauliukevičiūtė. Audiovizualinių menų vadybos bakalaurė, viešojo administravimo magistrė, KTU Vadybos ir administravimo krypties Strateginio valdymo katedros doktorantė parašiusi 18 mokslinių straipsnių kultūros vadybos ir politikos, sektoriaus vystymo klausimais. Tiek mokslinėje, tiek ir praktinėje veikloje daugiau nei 10 metų įsikibusi į KULTŪROS tyrimų lauką. Kaip sako pati – „dažniau renkuosi teoriją, o ne praktiką, turinį, o ne formą. Nepaisant visur pastebimo dualumo – tikiu kultūros harmonija ir kūrybinėmis idėjomis.“

Paskaita skirta kūrybos industrijų specialistams, vėlesnių kursų studentams ir verslo atstovams.

Renginys nemokamas.

Loading...
Close

Get updated on Talent Garden events and initiatives
Keep in touch with Talent Gaden's world: events, meetings, people e news from the digital world every month!

Chiudi

Rimani aggiornato su tutti gli eventi e le iniative di Talent Garden
Tieniti aggiornato su cosa accade nel mondo di Talent Garden: eventi, incontri, persone e notizie dal mondo digitale ogni mese!