#Creator Hub @ Talent Garden Kaunas

TAG-kaunas

Attend the event

Digital Academy ateina į Kauną ir kartu su Talent Garden Kaunas organizuoja Creator Hub renginį Kaune, Laisvės al. 59.

Creator Hub sėkmingai startavo Vilniuje ir, bendradarbiaujant su Vilniaus dizaino kolegija, Vilniaus Gedimino technikos universitetu bei YouTube reklamos tinklu Videostars, subūrė daugiau kaip 200 kūrėjų, galinčių sėkmingai dirbti su video turiniu, išnaudojant visas šiuolaikines video technologijas, įrankius bei žinias.

Video – vis dar įtaigiausia turinio forma. Tačiau video reklamai persikeliant į internetą, revoliucija vyksta ne tik technologijose, bet ir prekės ženklo santykyje su auditorija. Prekių ženklai tapo kūrėjais, kurie nuolat pasiūlo vis įdomesnį, įtakingesnį, labiau įtraukiantį turinį. Vartotojai juos apdovanoja savo vertinimais, komentarais ir pasidalinimais socialiniuose tinkluose, atvesdami vis daugiau žiūrovų, gerbėjų ir fanų.

Lietuvoje sparčiai populiarėjant YouTube reklamai apžvelgsime kaip sekasi Lietuvos agentūroms žengti pirmuosius žingsnius YouTube video reklamoje ir pasimokysime iš mūsų kolegų kurtų reklaminių kampanijų vakaruose. Susipažinsite su YouTube naujienomis ir naujomis galimybėmis.
Mokymus ves itin patyrę ir sertifikuoti mokytojai – Domas Vyšniauskas ir Rokas Kondratas. Daugiau apie juos, programą ir registraciją čia: http://goo.gl/kV9Ffr

Loading...
Close

Get updated on Talent Garden events and initiatives
Keep in touch with Talent Gaden's world: events, meetings, people e news from the digital world every month!

Chiudi

Rimani aggiornato su tutti gli eventi e le iniative di Talent Garden
Tieniti aggiornato su cosa accade nel mondo di Talent Garden: eventi, incontri, persone e notizie dal mondo digitale ogni mese!